top of page

Stebėsena po pokyčių  įgyvendinimo

Po bet kurio pokyčio įgyvendinimo svarbu suprasti, ar planuotas pokytis pasiekė rezultatų, o gal reikalingi papildomi pataisymai. Norint įsitikinti, kad išgautas geriausias rezultatas, yra galimybė taikyti retrospektyvos (angliškai ši praktika dar būna vadinama: baby sitting, hypercare) paslaugą, kurios metu ne iki galo veikiantys sprendimai, gali būti tobulinami.

Stebėsena po pokyčių įgyvendinimo_Vita Zeniauskė_pokyčių valdymas_projektų valdymas organizacijose_stebėsena

Stebėsenos taikymo galimybės

  • Karštoji linija: visą mėnesį (valandų kiekis pagal susitarimą) po įgyvendinto pokyčio atsakau į kylančius klausimus.

  • Stebėsena organizacijoje: patikra po 2 mėnesių - atliekami interviu su suinteresuotomis šalimis, siekiant įsivardinti, ar įdiegti pokyčiai suveikė taip, kaip planuota ir ar yra taisytinų vietų.

Paslaugos

Daugiau kaip 10-ies metų patirtis projektų ir pokyčių valdyme.

Kviečiu susipažinti su manimi.

Pokyčių valdymas organizacijose

Pokyčių valdymas yra pasaulyje naudojama praktika, siekiant suvaldyti neigiamas reakcijas tų, kurie bus įtakojami. Ši sritis susideda iš: žmonių elgesio / reakcijų, suinteresuotų šalių ir komunikacijos valdymo bei kt.

Projektų
valdymas 

Projektų valdymas yra pasaulyje plačiai naudojama praktika, siekiant sėkmingai įdiegti naujas paslaugas, produktus, procesus nuo jų idėjos iki diegimo stadijos.
 

Stebėsena bei pagalba po įdiegtų pokyčių

Tradiciniame ir Agile projektų  valdyme egzistuoja praktika, kurios metu pasitikrinama ir aptariama, ar suplanuoti veiksmai buvo atlikti, ar rezultatas pasiektas.

Klientai apie mane kalba

Vita, Ačiū, kad priėmėte mūsų, Baltijos šalių projektų valdymo komandos, kvietimą prisijungti prie mūsų mėnesinio susitikimo ir pasidalinti darbo būdu PM, PMO srityse, labai profesionaliu darbo būdu! Kadangi PM/PMO bendruomenė yra gana maža, visada vertinga ir įdomu bendradarbiauti ir dalytis žiniomis. Mes labai vertiname laiką, kurį praleidote su mumis, atnešdami įkvėpimo ir labai teigiamo požiūrio!

Jūratė Petrauskienė, SEB Bankas

bottom of page