top of page

Pokyčių valdymas organizacijose

Pokyčių valdymas yra pasaulyje naudojama praktika, siekiant suvaldyti neigiamas reakcijas tų, kurie bus įtakojami pokyčio. Ši sritis susideda iš: žmonių elgesio / reakcijų, suinteresuotų šalių bei komunikacijos valdymo bei kt.

 

Vienas iš sudėtingiausių pokyčių, kuriam reikalingi sitprūs pokyčių valdymo įgūdžiai yra, kai diegiami pokyčiai įtakoja organizacijoje dirbančius žmones. Tokiems atvejams svarbu būti pasiruošus, siekiant suvaldyti kylančią įtampą bei galimus nuostolius.

Pokyčių valdymas_Vita Zeniauskė_pokyčių valdymas_projektų valdymas organizacijose_stebėsena_1

Naujų procesų įdiegimas organizacijose

Vienas iš pokyčių organizacijoje yra įdiegti praktikas organizacijoje tam, kad visi susikalbėtų ir žinotų savo vaidmenį.

 

Prieš pradedant diegti bet kokį pokytį, svarbu suprasti:

1. Ko siekiate su planuojamu pokyčiu?
2. Kaip valdote dabartines žmonių reakcijas?
3. Kokios žmonių reakcijos galima tikėtis ir kodėl?
4. Kas bus įtakotas planuojamų pokyčių?

Pokyčių valdymo organizacijose stebėsena

Man svarbu, kad rezultatas yra pasiektas, todėl aptarę esamą situaciją organizacijoje susitarsime dėl pagrindinių tikslų, kurių siekiate. Įsivardinsime, kaip matuosime pasiektą rezultatą bei įvertinsime, ar po pakeitimų yra reikalinga stebėsena.

Stebėsena_Vita Zeniauskė_pokyčių valdymas_projektų valdymas organizacijose_stebėsena_2

Paslaugos

Daugiau kaip 10-ies metų patirtis projektų ir pokyčių valdyme.

Kviečiu susipažinti su manimi.

Pokyčių valdymas organizacijose

Pokyčių valdymas yra pasaulyje naudojama praktika, siekiant suvaldyti neigiamas reakcijas tų, kurie bus įtakojami. Ši sritis susideda iš: žmonių elgesio / reakcijų, suinteresuotų šalių ir komunikacijos valdymo bei kt.

Projektų
valdymas 

Projektų valdymas yra pasaulyje plačiai naudojama praktika, siekiant sėkmingai įdiegti naujas paslaugas, produktus, procesus nuo jų idėjos iki diegimo stadijos.
 

Stebėsena bei pagalba po įdiegtų pokyčių

Tradiciniame ir Agile projektų  valdyme egzistuoja praktika, kurios metu pasitikrinama ir aptariama, ar suplanuoti veiksmai buvo atlikti, ar rezultatas pasiektas.

Klientai apie mane kalba

Vita, Ačiū, kad priėmėte mūsų, Baltijos šalių projektų valdymo komandos, kvietimą prisijungti prie mūsų mėnesinio susitikimo ir pasidalinti darbo būdu PM, PMO srityse, labai profesionaliu darbo būdu! Kadangi PM/PMO bendruomenė yra gana maža, visada vertinga ir įdomu bendradarbiauti ir dalytis žiniomis. Mes labai vertiname laiką, kurį praleidote su mumis, atnešdami įkvėpimo ir labai teigiamo požiūrio!

Jūratė Petrauskienė, SEB Bankas

bottom of page